Podpora cyklocomputery

Dříve než nám zašlete dotaz na náš Helpdesk ohledně nefunkčnosti zařízení pročtěte si nejdříve níže uvedené body, zda již existuje řešení. Opravdu to udělejte, neboť přes 50% dotazů má řešení popsané níže. Děkujeme.
 
1) Zdroj počasí u modelu iGET CYCLO C250
Data se čerpají z webu  https://www.qweather.com/en/ Zaznamenání trasy
 
2) Zaznamenání trasy
Tuto funkci mají modely C220 a C250 a funguje i bez spárování s telefonem. Záznam je pak ukládán ve formátu ".fit".
 
3) Import trasy
Tuto funkci mají modely C220 a C250.
Android:
Pro cyklocomputery se pro import používá soubor .gpx. Import probíhá přes aplikaci GPS Bike: Záložka Zařízení -> Trasy -> Import souboru trasy
iPhone:
U iPhonu je potřeba soubor nakopírovat do úložište v telefonu následně vyhledat v úložišti a otevřít pomocí aplikace GPS Bike.
 
4) Vynulování cyklocomputeru C200
Vynulování cyclocomputeru se provádí podržením levého tlačítka, cyclocomputer se vypne a uloží se do paměti aktuální jízda, která je po spárování s telefonem nahrána do aplikace. Po opětovném zapnutí  se cyclocomputer vynuluje a je připraven na novou jízdu. Vynulování tedy probíhá vypnutím a zapnutím cyclocomputeru.
 
5) Ukládání záznamu:
C200 - uložení záznamu probíhá tak, že pozastavíte jízdu. Následně cyklocomputer vypněte a zapněte, je možné zahájit novou jízdu a stará jízda by měla být uložená v paměti a po připojení k telefonu nahrána do aplikace.
C210 - uložení záznamu probíhá tak, že pozastavíte jízdu. Následně podržte prostřední tlačítko po dobu 2s, Po 2s je jízda uložena, pro zahájení nové jízdy stiskněte levé tlačítko, cyklocomputer se vynuluje a zahájí se nová jízda. Po připojení k aplikaci se jízda nahraje do aplikace.
 
6) Připojení ke Strava
V aplikaci přejděte na stránku uživatel, ikona vpravo dole. Zvolte položku Propojit s dalšími aplikacemi. Zde vyberete aplikaci Strava. Přejdete na stránku pro přihlášení do aplikace Strava, po přihlášení bude aplikace GPS Bike propjena s aplikací Strava

 

 

 

 

 

Česky